Gyártó:
Iskra
Vonalkód (EAN):
Várható kiszállítás legkorábban:
2
Kézbesítési idő:
1-2 munkanap
Telefonszám:
Arukereso. hu identifier:
IS13932
ISKRA ERO Multicsiszoló IE-AJ23-200
? Feszültség: 230-240V~50Hz
? Teljesítmény: 200W
? Üresjárati sebesség: 15. 000 min-1
? Rezgésszám: 30. 000 min-1
? Rezgéskör átmérője: 1. 6 mm
? Csiszolókorong mérete: 140x140x80 mm