MŰSZAKI ADATOK:
Feszültség:
Villanymotor 2, 6 kW S6 40% 230V / 50Hz
Szívócső csatlakozás - Ø
100 mm
Asztal magassága, változtathaó
855 - 965 mm között
Munka asztal mérete:
1000 - 755 mm
Asztalhosszabbítás, kihajtható:
720 x 400 mm
Gép méretei:
1365 x 940 x 1150 mm
Hangteljesítmény szint LWA:
108 dB (A)
Súly (nettó / bruttó):
110 / 122 Kg
Csomagolás méretei (H/Sz/M):
111 x 86 x 53 cm
Termék száma/ megnevezése:
BKS500230PRO
EAN:
Védelemmel ellátva:
Igen
Védelem:
IP 54
A motor fordulatszáma:
2800 f/perc
Fűrészlap átmérő:
500 mm
Fűrészlap furat:
30 mm
Korong vastagság:
3 mm
Vágási mélység max.
175 mm