Tamron SP-AF17-50 F/2, 8 XR Di II LD
Magyarországon vásárolt.
Ahogy a képeken látszódik, jár hozzá a napellenző is.
Zoomobjektív
optikai felépítés: 16 lencse, 13 csoport
fókusztávolság: 17 - 50 mm
min. felvételi távolság: 27 cm
nagyítás: 1: 4, 5
képi látószög: 78, 8° - 31, 2°
7 blende lamella
fókuszálás: AF, MF
objektívfoglalat: Canon AF
szűrőmenet: 67 mm
átmérő: 81, 7 mm
hossz: 74 mm